اطلاعیه مهم - افزایش تعرفه خدمات اصلی

  • یکشنبه, 8th می, 2022
  • 17:32بعد از ظهر

همراهان گرامی توجه داشته باشید...

با توجه به افزایش نرخ تورم شاید 120 درصدی از سال 1399 تا 1401 در کشور ، و همچنین افزایش بی رحمانه هزینه سرورها و ایپی ها و یورو / دلار ، و همچنین افزتیش حقوق 50 درصدی کارکنان ناچار به افزایش قیمت خدمات در سابین سرور هستیم.

 

دوسال کامل با هزاران مشکل مالی دست و پنجه نرم کردیم و سعی کردیم حداقل نرخ خدمات اصلی را افزایش ندهیم و با همان یوروی 17500 تومانی محاسبه کنیم.  روزها گذشتند و به هزارویک مشکل برخورد کردیم اما کسی کمکمان نکرد که ادامه راه را هموار کنیم و این شما عزیزان ما بودید که از سابین سرور حمایت کردید و اجازه ندادید این کسب و کار زمین گیر شود.

 

بدون شک در سال جدید ، تخفیفات هیجانی و ویژه پابرجا خواهند بود و به این طرح نگاهی ویژه خواهیم داشت. 

 

اما ناچار هستیم نرخ خدمات را مقداری افزایش دهیم. ما گرانی را دوست نداریم . سود کمتر برای ما شیرین تر است اما برای اینکه زمین گیر نشویم و به مشکلات مالی متعددی برخورد نکنیم ناچار مجبور هستیم نرخ برخی خدمات را تا مرز 50 درصد افزایش دهیم . 

 

باز هم آرزوی ما این است که سرورهای 5 میلیونی را ماهیانه با 300 هزارتومان اجاره کنیم. اما متاسفانه در این کشور هرچقدر رو به جلو حرکت میکنیم باز به عقب برمیگردانند و توسری میزنند و زیر پایمان را خالی میکنند.

 

طولانی شد ، اما اگر خواننده این پست هستید بدانید که با هزار زحمت طی دوسال اخیر زنده و سرپا مانده ایم تا آسیبی به کسب و کار شما عزیزان نرسد.

 

بدون شعار و کاملا حقیقت عرض میکنم : ما از جنس شماییم و خود را در کنار شما میبینیم نه مثل دولتمردان که خود را در کنار مردم نمیدانند.

 

در هر صورت مثل یک برادر و مثل یک شریک کنار شما و همراه کسب و کارتان بوده ایم ، هستیم و خواهیم بود .

 

 سابین سرور وجود خود را مدیون همراهی شما عزیزان است.

 

حتی اگر خدایی نکرده ، بخاطر افزایش قیمت ترکمان کنید بازهم جزوی از خانواده سابین سرور خواهید بود . 

 

تا آخر اردیبهشت ماه قیمت های جدید روی سایت قرار خواهند گرفت.

 

🙏💔💚

« بازگشت